Skocz do zawartości

Wrzesień

Aktualności 2010 - wrzesień

Pożegnanie lata w Kazimierzu Biskupim

Lokalna Grupa Działania, Bractwo Pięciu Braci Męczenników, Urząd Gminy w Kazimierzu Biskupim oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kazimierzu Biskupim zapraszają na "Pożegnanie lata z LGD Między Ludźmi i Jeziorami", które odbędzie się 18 września w Kazimierzu Biskupim.
czytaj więcej

Dożynki w gminach powiatu konińskiego

W najbliższą niedzielę, 12 września odbędą się dożynki w dwóch gminach naszego powiatu.
czytaj więcej

Dzień sportu

Po raz kolejny Gmina Stare Miasto zaprasza na Dzień Sportu. Głównym celem spotkania, które odbędzie się 11 września jest propagowanie aktywnego wypoczynku.
czytaj więcej

Wernisaż Wystawy Malarskiej XI Pleneru Ślesin 2010

16 września w Domu Kultury "Klub Energetyk" w Koninie otwarta zostanie Wystawa Autorska Artystów Malarzy uczestniczących w plenerach ślesińskich. Początek Wernisażu godz. 17.30.
czytaj więcej
Młodzież ze szkół chopinowskich w Wielkopolsce odwiedzi Żychlin

Młodzież ze szkół chopinowskich w Wielkopolsce odwiedzi Żychlin

I Zlot Wielkopolskich Szkół imienia Fryderyka Chopina odbędzie się w piątek, 24 września w Żychlinie koło Konina. Spotkanie uczniów w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych, będzie też okazją do rozstrzygnięcia Wielkopolskiego Konkursu Poetyckiego "Fryderyk Chopin w poezji młodych twórców".
czytaj więcej

Powiat koniński na 21. Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu

Turystyka konna będzie tematem wiodącym promocji Wielkopolski na rozpoczynających się jutro w Poznaniu 21. Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu. Na stoisku naszego województwa, pod hasłem "Wielkopolska Wschodnia" zaprezentują się także powiaty koniński, słupecki i turecki, miasto Konin, gmina miejska Koło oraz Lokalna Organizacja Turystyczna "Marina".
czytaj więcej
Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PIT
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting