Skocz do zawartości

Amatorski ruch artystyczny

Amatorski ruch artystyczny

GMINA GOLINA

ORKIESTRA DĘTA
  • Orkiestra Dęta Golina - kapelmistrz Artur Wieczorek

MAŻORETKI
  • Mażoretki Golina

ZESPOŁY WOKALNE
  • Video Stars
  • Chór Vokaliza,

KAPELE PODWÓRKOWE
  • Goliniaki - Kraciaki
 

GMINA KLECZEW

ORKIESTRA DĘTA
  • Orkiestra Dęta Miejsko – Gminnego  Ośrodka  Kultury w Kleczewie  –  kapelmistrz Artur Wieczorek
               
MAŻORETKI
  • Mażoretki Kleczew
               
ZESPOŁY TANECZNE
  • Iskierki
               
ZESPOŁY WOKALNE
  • zespół wokalny klubu seniora - Złota Jesień
  • zespół dziecięco – młodzieżowy  Studio Piosenki
               
ZESPOŁY  MUZYCZNO  - INSTRUMENTALNE
  • Centrum 33
               
KAPELE PODWÓRKOWE
  • Pod Rydlem
               
GRUPY TEATRALNE
  • Maska
 

GMINA RYCHWAŁ

ORKIESTRA DĘTA
  • Orkiestra Dęta Quantum – kapelmistrz Zbigniew Osajda
MAŻORETKI
  • Mażoretki  Charme
ZESPOŁY WOKALNE
  • Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku
ZESPOŁY LUDOWE
  • Zespół Ludowo  - Biesiady Bielanki
 
GMINA STARE MIASTO
ORKIESTRA DĘTA
  • Orkiestra Staromiejska  - kapelmistrz Krzysztof Pydyński
MAŻORETKI
  • Mażoretki Sigma
ZESPOŁY TANECZNE
  • Lawina
ZESPOŁY WOKALNE
  • Chór Interwałki
ZESPOŁY LUDOWE
  • Zespól Tańca Ludowego Uśmiech


GMINA GRODZIEC

ORKIESTRA DĘTA
  • Orkiestra Dęta Parafii Królików – kapelmistrz Piotr Bartosik
ZESPOŁY WOKALNE       
  • Chór Męski z Grodźca,
ZESPOŁY LUDOWE         
  • Stowarzyszenie Klubu Seniorów Ale Babki Grodzieszczanki
  • Biskupiczanki
 

GMINA KAZIMIERZ BISKUPI

ORKIESTRA DĘTA
  • Orkiestra Dęta OSP Kazimierz Biskupi – kapelmistrz Paweł Grzybowski
MAŻORETKI
  • Mażoretki Kazimierz Biskupi
ZESPOŁY TANECZNE
  • Zespół taneczny Kazimierz Biskupi
  • Break Dance
ZESPOŁY WOKALNE
  • Chór Adoramus Posada
ZESPOŁY  MUZYCZNO  - INSTRUMENTALNE
  • Młodzieżowy Big Band
  • Big Band Kazimierz Biskupi
KAPELE PODWÓRKOWE
  • Kapela z Kopyta
 
GMINA ŚLESIN

ORKIESTRA DĘTA
  • Orkiestra  Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie – kapelmistrz Adam Kołodziejczak
ZESPOŁY TANECZNE
  • Perełka
  • Wirujące Promyczki
  • Flex
  • Speed
  • Shine
  • Shine Mini
  • Shine Bis
  • Świeżaki
ZESPOŁY WOKALNE
  • Dziecięco – Młodzieżowe Studio Piosenki
  • Akademia Wokalna Do Re Mi
  • Quiet Voices
  • Pogodna Jesień
  • Stokrotka
 
GMINA KRAMSK

ORKIESTRA DĘTA
  • Młodzieżowa Orkiestra Dęta GOK i OSP w Kramsku – kapelmistrz Przemysław Domagalski
MAŻORETKI
  • Lazuria
ZESPOŁY TANECZNE
  • Makno
  • Stokroteczki
  • Błysk
ZESPOŁY WOKALNE
  • Dzieci Kujaw
  • Studio Piosenki
ZESPOŁY  MUZYCZNO  - INSTRUMENTALNE
  • Big Band Kramsk
ZESPOŁY LUDOWE
  • Winniczanki
  • Świętojanki
KAPELE PODWÓRKOWE
  • Kramska Kapela Podwórkowa
 
GMINA KRZYMÓW

ORKIESTRA DĘTA
  • Orkiestra Dęta Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie – kapelmistrz Paweł Cesielski
ZESPOŁY TANECZNE
  • Dance Avenue I
  • Dance Avenue II
  • Le Brio I
  • Le Brio II
ZESPOŁY WOKALNE
  • Brzeźnianki
  • Krzymowiacy
ZESPOŁY LUDOWE
  • Brzeźnianki
  • Krzymowiacy
GRUPY TEATRALNE
  • Teatr na peryferiach
 
GMINA RZGÓW

ORKIESTRA DĘTA
  • Orkiestra Dęta OSP Rzgów – kapelmistrz Mirosław Pacześny
ZESPOŁY WOKALNE
  • Chór Dominium ze Sławska
ZESPOŁY LUDOWE
  • Osieczanki
 
GMINA SKULSK

ORKIESTRA DĘTA
  • Gminna Orkiestra Dęta przy GOK Skulsk – kapelmistrz Arkadiusz Skuratowicz
ZESPOŁY  MUZYCZNO  - INSTRUMENTALNE
  • Pop Music Big Band
  • Dinozaury
  •  Zespól rodzinny Płocińskich
 
GMINA WIERZBINEK

ORKIESTRA DĘTA
  • Gminna Orkiestra Dęta w Wierzbinku  - kapelmistrz Paweł Trawczyński
ZESPOŁY LUDOWE
  • Echo Kujaw
  • Na Swojską Nutę
  • Kalinianki
 
GMINA WILCZYN

ORKIESTRA DĘTA
  • Wilczyńska Orkiestra Dęta – kapelmistrz Mariusz Mikołajczak
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting