Skocz do zawartości

Wrzesień

Aktualności 2010 - wrzesień

Niepełnosprawni z muzyką Chopina

"Chopin dla mnie i dla Ciebie" to nazwa programu edukacyjnego dla podopiecznych warsztatów terapii zajęciowej oraz środowiskowych domów samopomocy z powiatu konińskiego. Jego podsumowanie nastąpi we wtorek 28 września w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Kleczewie.
czytaj więcej
Nowa trasa rowerowa w Wielkopolsce

Nowa trasa rowerowa w Wielkopolsce

Bursztynowy Szlak Rowerowy to nowa, wyznakowana trasa dla amatorów dwóch kółek i aktywnej turystyki. Otwarcie szlaku wraz z rajdem rowerowym Rudzica - Ślesin odbędzie się w sobotę 2 października. Powstanie trasy koordynowało Starostwo Powiatowe w Koninie.
czytaj więcej

Zapraszamy na Giełdy Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie informuje, że 29 i 30 września w siedzibie urzędu odbędą się Giełdy Pracy dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy.
czytaj więcej
Podsumowano projekt "Chopin dla mnie i dla Ciebie"

Podsumowano projekt "Chopin dla mnie i dla Ciebie"

"Muzyka Chopina jest dziwna. Można ją lubić lub nie, ale na pewno trzeba ją znać" - powiedziała jedna z uczestniczek projektu "Chopin dla mnie i dla Ciebie", którego podsumowanie odbyło się we wtorek 28 września w Domu Kultury w Kleczewie.
czytaj więcej
strona 3 z 3
Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PIT
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting