Zarezerwuj wizytę w Wydziale Komunikacji

Jak działa nowy system kolejkowy w Wydziale Komunikacji?

Za pomocą tylko kilku kliknięć, interesant może sam zająć miejsce w kolejce na konkretną datę i godzinę.

Wizytę można zarezerwować do wybranej przez siebie kolejki przez stronę bezkolejki.eu/spkonin. Należy wybrać, odpowiednią grupę spraw, a następnie zaznaczyć miesiąc, dzień i godzinę planowanej wizyty. Po wypełnieniu wymaganych danych oraz zapoznaniu się z regulaminem rezerwacji wizyt wybieramy przycisk "Rezerwuję". Po rezerwacji wyświetli się potwierdzenie rezerwacji.

Zanim zarezerwujesz termin, zapoznaj się z opisem procedury oraz z informacją o niezbędnych dokumentach wymaganych do załatwienia Twojej sprawy w zakładce Sprawy/Wykaz załatwianych spraw/ Wydział Komunikacji na stronie www.bip.powiat.konin.pl.

Po wypełnieniu formularza i zatwierdzeniu wprowadzonych danych wyświetli się potwierdzenie rezerwacji, które można wydrukować. W przypadku podania adresu e-mail i/lub numeru telefonu po wcześniejszej akceptacji regulaminu, system wyśle potwierdzenie rezerwacji wizyty na wskazany adres. W wybranym dniu, co najmniej 10 minut przed umówioną wizytą, należy potwierdzić umówioną wizytę w biletomacie umieszczonym na holu przy głównym wejściu do budynku Starostwa, wpisując numer identyfikacyjny przydzielony w trakcie procesu rejestracji.

UWAGA: Obowiązuje zasada jeden bilet = jedna sprawa.
Niepotwierdzenie wizyty przed zaplanowaną godziną powoduje anulowanie rezerwacji wizyty. Należy pamiętać, że umówiona wizyta na konkretną godzinę jest przybliżoną godziną obsługi.

O czym trzeba pamiętać?
  • Nie można się zarejestrować na bieżący dzień.
  • Rezerwując kolejkę, mamy do wyboru tylko godziny jeszcze przez nikogo niezarezerwowane.
  • Zamówiony, ale niewydrukowany do zadeklarowanego czasu bilet zostaje automatycznie anulowany.
  • W razie konieczności załatwienia kilku spraw z różnych grup (np. prawo jazdy i wydanie dowodu rejestracyjnego) należy zarezerwować osobne wizyty do odpowiedniej grupy spraw. Należy zwrócić uwagę, aby obie wizyty nie były rezerwowane na tą samą godzinę.