Skocz do zawartości

Wrzesień

Dzień sportu

Po raz kolejny Gmina Stare Miasto zaprasza na Dzień Sportu. Głównym celem spotkania, które odbędzie się 11 września jest propagowanie aktywnego wypoczynku.

Tegoroczny program przewiduje wiele atrakcji. Imprezę rozpoczną Regaty Windsurfingowe na zbiorniku retencyjnym na rzece Powie o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego. W tym samym czasie na boisku przy firmie Smurfit Kappa w Modle Królewskiej przeprowadzone zostaną Gminne Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. O godz. 14.00 na boisku szkolnym w Modle Królewskiej nastąpi uroczyste otwarcia boisk wielofunkcyjnych. Z tej okazji odbędą się biegi przełajowe na dystansie 3500m o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Starosty Konińskiego i Wójta Gminy Stare Miasto. Dzień Sportu uatrakcyjni także pokaz Freestyle Football w wykonaniu Krzysztofa Golonki - finalisty programu TVN ,,Mam talent" oraz występy artystyczne.
W sobotnim spotkaniu weźmie udział Starosta Koniński Stanisław Bielik.

Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting