Skocz do zawartości

Luty

Aktualności 2010 - luty

Pomagają bezdomnym zwierzętom przetrwać zimę

"Pomóż potrzebującym zwierzętom - one same o to nie poproszą" - pod takich hasłem urzędnicy z konińskiego Starostwa rozpoczęli dziś akcję zbiórki żywności dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie.
czytaj więcej

IV powiatowa edycja akcji "Drzewko za butelkę"

Rusza IV powiatowa edycja akcji "Drzewko za butelkę". Jest ona realizowana w ramach ogólnopolskiej akcji edukacji ekologicznej firm chemicznych realizujących Program "Odpowiedzialność i Troska", w której Starostwo Powiatowe w Koninie pełnić będzie rolę lokalnego koordynatora.
czytaj więcej

Żychlin uczci Fryderyka Chopina

Uroczysta akademia z okazji obchodów Dnia Patrona Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Fryderyka Chopina obędzie się 26 lutego w Żychlinie.
czytaj więcej
Powiat uczcił dwusetną rocznicę urodzin Fryderyka Chopina

Powiat uczcił dwusetną rocznicę urodzin Fryderyka Chopina

Recitalem Aleksandry Zagozdy, radni powiatu konińskiego uczcili we wtorek (23 lutego) dwusetną rocznicę urodzin Fryderyka Chopina. Etiudy i ballady chopinowskie w wykonaniu utalentowanej uczennicy Państwowej Szkoły Muzycznej w Koninie nie tylko uświetniły posiedzenie Rady, ale zainaugurowały Rok Chopinowski w Powiecie.
czytaj więcej
Powiat koniński na targach turystycznych w Łodzi

Powiat koniński na targach turystycznych w Łodzi

Po raz kolejny Powiat Koniński prezentuje swoje turystyczne walory na Międzynarodowych Targach - Regiony Turystyczne "Na styku kultur" 2010 w Łodzi.
czytaj więcej
strona 5 z 5
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting