Skocz do zawartości

Luty

Aktualności 2010 - luty

Kolejny rok z tytułem "Powiat Przyjazny Środowisku"

Kolejny rok z tytułem "Powiat Przyjazny Środowisku"

Powiat koniński otrzymał przedłużenie ważności Certyfikatu "Powiat Przyjazny Środowisku".
czytaj więcej

Posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

"Przygotowanie województwa wielkopolskiego do działań w sytuacji wystąpienia zagrożenia powodzią" to główny temat spotkania zorganizowanego 4 lutego w Poznaniu przez Piotra Florka Wojewodę Wielkopolskiego.
czytaj więcej

Podsumowanie realizacji zadań sportowych w 2009 r.

4 lutego w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ślesinie odbędzie się seminarium podsumowujące zadania sportowe realizowane przez powiat koniński w 2009r.
czytaj więcej

Konferencja "Formy przeciwdziałania bezrobociu w dobie kryzysu"

"Formy przeciwdziałania bezrobociu w dobie kryzysu" to temat konferencji, która odbędzie się 2 lutego w Klubie "Energetyk" w Koninie. Celem spotkania organizowanego przez Posła na Sejm RP Tomasza Piotra Nowaka jest przedstawienie bezrobocia w subregionie konińskim na tle województwa wielkopolskiego w dobie kryzysu.
czytaj więcej
Samorząd powierzy organizacjom zadania z kultury i sportu

Samorząd powierzy organizacjom zadania z kultury i sportu

O nowych płaszczyznach współpracy, zwiększeniu jej przejrzystości i efektywności rozmawiali w konińskim Starostwie przedstawiciele samorządu powiatu i organizacji pozarządowych.
czytaj więcej

Wydarzenia sportowe w Kleczewie

Luty zaczął się bardzo aktywnie dla mieszkańców gminy Kleczew. Już w sobotę 6 lutego Urząd Gminy i Miasta zaprasza na Mistrzostwa Mieszkańców Gminy a w niedziele od godziny 10.00 na Mistrzostwa Radnych, Wójtów i Sołtysów Powiatu Konińskiego
czytaj więcej
strona 1 z 5
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting