IV powiatowa edycja akcji "Drzewko za butelkę"

Rusza IV powiatowa edycja akcji "Drzewko za butelkę". Jest ona realizowana w ramach ogólnopolskiej akcji edukacji ekologicznej firm chemicznych realizujących Program "Odpowiedzialność i Troska", w której Starostwo Powiatowe w Koninie pełnić będzie rolę lokalnego koordynatora.

Konkurs "Drzewko za butelkę" adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz gimnazjów z terenu powiatu konińskiego.
W ramach IV powiatowej edycji akcji "Drzewko za butelkę" organizowane będą 3 konkursy:
1)Drzewko za butelkę - zbieranie zgniecionych butelek PET w zamian za symboliczne drzewka;
2)Konkurs "Eko-torba" - na najładniej udekorowaną torbę ekologiczną;
3)Konkurs na wykonanie fotorelacji z przebiegu akcji w 2010 roku.
Termin trwania akcji: od 1 marca do 2 kwietnia 2010 r. Termin nadsyłania protokołów podsumowujących: do dnia 9 kwietnia 2010 r. Termin spotkania podsumowującego akcję: 28 kwietnia 2010 r.

Szczegóły dotyczące akcji dostępne są w zakładce Mecenas Ekologii - Drzewko za butelkę.