Skocz do zawartości

Luty

Aktualności 2010 - luty

"Gospodarczo - Samorządowy HIT Regionów 2009"

Już po raz kolejny 7 lutego w Auli Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu odbędzie się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu "Gospodarczo - Samorządowego HIT Regionów 2009".
czytaj więcej
Podsumowano ubiegłoroczne osiągnięcia sportowe powiatu konińskiego

Podsumowano ubiegłoroczne osiągnięcia sportowe powiatu konińskiego

Powiatowa uroczystość z udziałem samorządowców oraz najbardziej zasłużonych dla sportu - zawodników, trenerów i działaczy odbyła się wczoraj (4 lutego) w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ślesinie.
czytaj więcej

Wręczenie stypendiów Starosty Konińskiego

Najlepsi uczniowie i studenci z powiatu odbiorą stypendia Starosty Konińskiego.Dziś, tj. 8 lutego, 26 uczniów i 2 studentów z powiatu konińskiego otrzyma z rąk Starosty Stanisława Bielika stypendia za wyróżniające się wyniki w nauce.
czytaj więcej
HIT-y Regionów 2009

HIT-y Regionów 2009

Samorządność, Ekologia, Organizacja i Zarządzanie, Handel i Usługi oraz, po raz pierwszy, Edukacja, Kultura i Sport - to kategorie tegorocznej edycji Konkursu Gospodarczo - Samorządowego HIT Regionów 2009, którego uroczyste rozstrzygnięcie odbyło się 7 lutego w Auli Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.
czytaj więcej
Starosta wręczył stypendia

Starosta wręczył stypendia

"Osiąganie dobrych wyników w nauce zapewnia lepszy start w dorosłe życie" - powiedział Stanisław Bielik nie szczędząc pochwał i gratulacji laureatom tegorocznych stypendiów Starosty Konińskiego. Z uzdolnioną młodzieżą z powiatu, rodzicami i nauczycielami, Starosta spotkał się 8 lutego w urzędzie z okazji wręczenia nagród finansowych za dobre wyniki w nauce.
czytaj więcej

Imprezy kulturowe w gminie Kleczew

Z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych Miejsko - Gminne Centrum Kultury w Kleczewie zaprasza 16 lutego na Bal Walentynkowy, dla uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Nieborzynie oraz uczniów klas integracyjnych z terenu powiatu konińskiego.
czytaj więcej
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting