Konferencja "Formy przeciwdziałania bezrobociu w dobie kryzysu"

"Formy przeciwdziałania bezrobociu w dobie kryzysu" to temat konferencji, która odbędzie się 2 lutego w Klubie "Energetyk" w Koninie. Celem spotkania organizowanego przez Posła na Sejm RP Tomasza Piotra Nowaka jest przedstawienie bezrobocia w subregionie konińskim na tle województwa wielkopolskiego w dobie kryzysu.

W konferencji udział wezmą: przedstawiciel Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej; Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak, Wojewoda Wielkopolski Piotr Florek oraz dyrektorzy Wojewódzkiego i Powiatowych Urzędów Pracy. W spotkaniu udział wezmą również Stanisław Bielik starosta koniński oraz Małgorzata Waszak wicestarosta koniński.