Posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

"Przygotowanie województwa wielkopolskiego do działań w sytuacji wystąpienia zagrożenia powodzią" to główny temat spotkania zorganizowanego 4 lutego w Poznaniu przez Piotra Florka Wojewodę Wielkopolskiego.

Na spotkanie zostali zaproszeni starostowie powiatów oraz prezydenci Konina, Kalisza, Leszna i Poznania, którzy będą rozmawiać o aktualnej sytuacji hydrologiczno - meteorologicznej w naszym województwie. Starostwo Powiatowe w Koninie reprezentować będzie Kierownik Biura Spraw Obronnych i Ochrony Informacji Niejawnych Bolesław Garus.