Podsumowanie realizacji zadań sportowych w 2009 r.

4 lutego w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ślesinie odbędzie się seminarium podsumowujące zadania sportowe realizowane przez powiat koniński w 2009r.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 12.30 wykładem Tomasza Elsnera z PWSZ w Koninie nt: "Wykorzystanie i zastosowanie elektrogoniometrycznego systemu do pomiaru krzywizn fizjologicznych i ruchomości odcinkowej kręgosłupa". Następnie, wicestarosta Małgorzata Waszak dokona podsumowania roku sportowego w powiecie.

Seminarium stanie się także okazją do wręczenia odznaczeń i nagród dla wyróżniających się w ubiegłym roku zawodników, działaczy sportowych, trenerów i nauczycieli.