Skocz do zawartości

Wrzesień

Aktualności 2011 - wrzesień

O opiece i edukacji osób niepełnosprawnych  we Francji

O opiece i edukacji osób niepełnosprawnych we Francji

Wymiana doświadczeń na płaszczyźnie pomocy społecznej, to główny cel drugiego spotkania przedstawicieli Powiatu Konińskiego i Stowarzyszenia Anne Marie Javouhey z Fontainebleau.
czytaj więcej
Nordic walking z "Przeglądem Konińskim"

Nordic walking z "Przeglądem Konińskim"

1 października 2011 roku, o godzinie 11.00, organizatorzy marszu: Starostwo Powiatowe w Koninie, gmina Krzymów oraz „Przegląd Koniński zapraszają na Nordic walking z „Przeglądem Konińskim”.
czytaj więcej

Przedstawiciele powiatu konińskiego z wizytą we Francji

Wymiana doświadczeń w zakresie funkcjonowania placówek realizujących zadania z zakresu pomocy społecznej w powiecie konińskim i Fontainebleau to główny cel drugiego już spotkania przedstawicieli powiatu konińskiego oraz francuskiego Stowarzyszenia Anne Marie Javouhey.
czytaj więcej

"Inicjatywa lokalna" szansą aktywizacji mieszkańców powiatu

Jak współtworzyć polityki publiczne, jaka ma być rola Pełnomocnika w systemie współpracy organizacji pozarządowych z samorządami, czy też jak budować płaszczyznę współpracy między urzędnikami a lokalnymi radami pożytku publicznego?
czytaj więcej
Z lekcji ekologii w parkach krajobrazowych

Z lekcji ekologii w parkach krajobrazowych

Edukacja ekologiczna nie musi być nudna. Przekonali się o tym uczestnicy projektu „Dwa parki - jedno spojrzenie”, który w ubiegłą sobotę zrealizowało konińskie Stowarzyszenie Eko-Logiczni.
czytaj więcej
Rządowa pomoc dla gospodarstw zniszczonych w nawałnicach

Rządowa pomoc dla gospodarstw zniszczonych w nawałnicach

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji na wniosek wojewody wielkopolskiego Piotra Florka przyznał 3 mln złotych z rezerwy celowej na pomoc mieszkańcom poszkodowanym w wyniku nawałnicy, która przeszła nad południową Wielkopolską 5 września.
czytaj więcej
strona 1 z 3
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting