Skocz do zawartości

Wrzesień

Aktualności

Nordic walking z "Przeglądem Konińskim"

1 października 2011 roku, o godzinie 11.00, organizatorzy marszu: Starostwo Powiatowe w Koninie, gmina Krzymów oraz „Przegląd Koniński zapraszają na Nordic walking z „Przeglądem Konińskim”. Wymarsz sprzed strzelnicy w Potażnikach - gm. Krzymów.
 
Uczestnicy marszu będą mieli do pokonania trzykilometrową trasę. Wymarsz poprzedzi pokaz strzelania do rzutek, który zaprezentują Myśliwi z Polskiego Związku Łowieckiego w Koninie w strzelnicy w Potażnikach. Po zmaganiach strzeleckich miłośnicy Nordic walking rozpoczną rozgrzewkę i wyruszą zdobywać Złotą Górę, niezwykle piękną o tej porze roku.
 
Po aktywnym marszu z kijami na świeżym powietrzu uczestnicy będą mogli skosztować grochówki. Przewidziane są również upominki. Dla wszystkich chętnych, którzy nie będą mogli dotrzeć na strzelnicę, organizatorzy przygotowali bezpłatny transport dzięki uprzejmości MZK.

Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting