Przedstawiciele powiatu konińskiego z wizytą we Francji

Wymiana doświadczeń w zakresie funkcjonowania placówek realizujących zadania z zakresu pomocy społecznej w powiecie konińskim i Fontainebleau to główny cel drugiego już spotkania przedstawicieli powiatu konińskiego oraz francuskiego Stowarzyszenia Anne Marie Javouhey.

Tym razem w ramach rewizyty, w dniach 24-29 września delegacja powiatu konińskiego odwiedzi placówki wspierające osoby niepełnosprawne zarówno dzieci, jak i dorosłych m.in. w Fontainebleau i Nangis (Francja).

Konińska delegacja spotka się również z merem miasta Fontainebleau oraz dyrektorem departamentu zdrowia i spraw społecznych departamentu Seine-et-Marne.