Skocz do zawartości

Listopad

Aktualności 2010 - listopad

Dzień Pracownika Socjalnego

Dzień Pracownika Socjalnego

Wymaga się od nich konkretnych kwalifikacji, szczególnych cech osobowościowych, wielkiej otwartości na ludzi i ich problemy oraz ustawicznej edukacji. Mowa o pracownikach socjalnych, którzy obchodzić będą swoje święto 21 listopada.
czytaj więcej

Harmonogram dyżurów Powiatowej Komisji Wyborczej w Koninie

Członkowie Powiatowej Komisji Wyborczej w Koninie pełnić będą dyżury w niedzielę od godz. 10.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Koninie (pok. 251). Z kolei w sobotę (20 listopada) i w niedzielę (21 listopada) pod nr tel. 500 113 715 dyżur pełni urzędnik wyborczy Romualda Nawrocka.
czytaj więcej

O zimowym utrzymaniu dróg powiatowych

Na drogi powiatu konińskiego wyjechały dziś w nocy pierwsze piaskarki.
czytaj więcej
Wojewoda Wielkopolski wręczył stypendia Prezesa Rady Ministrów

Wojewoda Wielkopolski wręczył stypendia Prezesa Rady Ministrów

Pięcioro uczniów ze szkół powiatu konińskiego otrzymało wczoraj stypendia Prezesa Rady Ministrów. Najlepsi uczniowie z całej Wielkopolski odebrali stypendia ufundowane przez Prezesa Rady Ministrów i Ministerstwo Edukacji Narodowej. Uroczystość odbyła się 24 listopada w auli Szkoły Muzycznej im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu.
czytaj więcej

"Zawód - oknem na świat"

Pod hasłem "Zawód - oknem na świat", pracownicy Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Ślesinie spotkają się z niepełnosprawnymi ruchowo dziećmi i ich opiekunami. Celem spotkania, które odbędzie się najbliższy piątek w Gminnym Ośrodku Kultury w Kleczewie, będzie przełamywanie barier psychologicznych u osób niepełnosprawnych w dążeniu do osiągnięcia życiowego sukcesu.
czytaj więcej

Sesja inauguracyjna Rady Powiatu Konińskiego

Radni powiatu konińskiego IV kadencji złożą ślubowanie 2 grudnia.
czytaj więcej
strona 4 z 4
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting