Skocz do zawartości

Listopad

Aktualności 2010 - listopad

Galowo na zakończenie kadencji

Galowo na zakończenie kadencji

Medale, statuetki i kwiaty, a także podziękowania, życzenia i koncert Grażyny Łobaszewskiej - tak w telegraficznym skrócie można opisać XII Galę Powiatu Konińskiego. Trzecią kadencję samorządu powiatowego podsumowano w sobotę 6 listopada w Domu Kultury "Oskard".
czytaj więcej

Nabór do Narodowych Sił Rezerwowych

Narodowe Siły Rezerwowe, to rodzaj ochotniczej służby wojskowej tworzony na potrzeby reagowania kryzysowego oraz wzmocnienia jednostek wojskowych w sytuacjach kryzysowych i na czas wojny. Tworzą ja żołnierze rezerwy, którym nadano przydziały kryzysowe na stanowiska służbowe.
czytaj więcej
Powiat zakończył kolejną inwestycję drogową

Powiat zakończył kolejną inwestycję drogową

Ponad dziesięć kilometrów nowej nawierzchni, chodniki, przejścia dla pieszych, zatoki autobusowe oraz zjazdy na posesje, to efekt przebudowy drogi powiatowej nr 3181P Wilczogóra - Skulska Wieś, która dziś oficjalnie oddana została do użytku.
czytaj więcej

Konsultacje dla rolników

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje dla rolników, które odbędą się w najbliższą sobotę, 13 listopada w konińskim Starostwie.
czytaj więcej
Ostatnia sesja Rady Powiatu Konińskiego III kadencji

Ostatnia sesja Rady Powiatu Konińskiego III kadencji

Radni powiatu konińskiego zakończyli oficjalnie pracę w tej kadencji samorządu.
czytaj więcej

Zmiana organizacji pracy i obsługi osób bezrobotnych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Koninie

W związku z remontem SALI OBSŁUGI OSÓB BEZROBOTNYCH, w budynku przy ul. Zakładowej 4, realizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu, informujemy, że od dnia 10 listopada br. nastąpi zmiana organizacji pracy i obsługi osób bezrobotnych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Koninie.
czytaj więcej
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting