Konsultacje dla rolników

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje dla rolników, które odbędą się w najbliższą sobotę, 13 listopada w konińskim Starostwie.

Na pytania mieszkańców odpowiadać będą przedstawiciele instytucji działających na rzecz rolnictwa. Pracownicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Wielkopolskiej Izby Rolniczej oraz Urzędu Marszałkowskiego udzielać będą porad w godzinach od 10.00 do 14.00. w sali 252 Starostwa.

W spotkaniu z rolnikami weźmie udział Starosta Stanisław Bielik. W programie "Drzwi otwartych" przewidziano również wykład dr Zofii Szalczyk z-cy prezesa ARiMR na temat Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz informację o zadaniach realizowanych przez Biuro Powiatowe ARiMR w Koninie, którą przedstawi kierownik biura Halina Kaczmarek.

Uczestnicy konsultacji będą mieli okazję omówić najbardziej nurtujące ich problemy oraz porozmawiać o tym co dzieje się na polskiej wsi i jakie perspektywy rysują się przed polskim rolnictwem.

Zapraszamy.

W programie:
- godz.10.00 uroczyste otwarcie - Stanisław Bielik, Starosta Koniński
- godz. 10.15 "PROW 2014-2020" - Zofia Szalczyk - zastępca Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
- godz.12.00 "Omówienie realizacji działań obsługiwanych przez Biuro Powiatowe ARiMR w Koninie - Halina Kaczmarek, kierownik Biura

godz. 10.00 - 14.00 konsultacje