Skocz do zawartości

Sierpień

Aktualności 2009 - sierpień

XXVIII Regionalny Dzień Pszczelarza

Na zaproszenie Regionalnego Związku Pszczelarzy w Koninie oraz Koła Pszczelarzy w Sompolnie, 9 sierpnia Starosta Koniński uda się na uroczyste obchody Dnia Pszczelarza do Sompolna.  
czytaj więcej

Dziś kolejne spotkanie w sprawie przerzutu wód kopalnianych do jezior należących do Powidzkiego Parku Krajobrazowego

Realizacja inwestycji p.n. "Przerzut wód kopalnianych do Jeziora Budzisławskiego i Wilczyńskiego" będzie przewodnim tematem dzisiejszego spotkania w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym "GWAREK" w Ślesinie.
czytaj więcej

XXVIII Regionalny Dzień Pszczelarza w Sompolnie

W minioną niedzielę, 9 sierpnia Starosta Koniński wziął udział w obchodach Regionalnego Dnia Pszczelarza w Sompolnie. Zaproszeni goście wraz z mieszkańcami gminy Sompolno uczestniczyli w uroczystej mszy św. oraz wystawie sprzętu pasiecznego w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Sompolnie. Ponadto entuzjaści zdrowej żywności mogli nabyć różnorodne wyroby pszczelarskie na towarzyszącym uroczystości kiermaszu zorganizowanym przy Urzędzie Miasta i Gminy Sompolno.
czytaj więcej

Powiatowo - Gminne Dożynki w Wierzbinku

Mieszkańców miasta i powiatu konińskiego oraz wypoczywających w naszych stronach turystów gorąco zapraszamy 23 sierpnia do Wierzbinka na powiatowe obchody Święta Plonów.
czytaj więcej

Z IV Mistrzostw Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym

W dniach 8 - 9 sierpnia br. w Licheniu Starym nad jeziorem Licheńskim odbyły się IV Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym.
czytaj więcej

Budowa rurociągu rozpocznie się w przyszłym roku

Z inicjatywy KWB "Konin", 10 sierpnia w Ślesinie odbyła się narada w sprawie przerzutu wód kopalnianych do jezior Budzisławskiego i Wilczyńskiego.
czytaj więcej
Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PIT
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting