Skocz do zawartości

Sierpień

Aktualności 2009 - sierpień

Walka z wścieklizną !!!

Wielkopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje, że w dniach od 01.09 do 10.09 br. planowane jest przeprowadzenie jesiennej akcji wykładania z samolotów immunoprzynęt do zwalczania wścieklizny u lisów wolno żyjących na terenie województwa wielkopolskiego. Akcja szczepień swym zasięgiem obejmuje cały teren woj. wielkopolskiego i jest niezbędna dla zapewnienia bezpieczeństwa publicznego i zdrowia zwierząt.
czytaj więcej

Bezpłatne warsztaty dla poszukujących pracy

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu zaprasza na warsztaty dla osób bezrobotnych i chcących zmienić pracę.
czytaj więcej

Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego 2009/2010 w Golinie

Tegoroczna inauguracja Wojewódzkiego Roku Szkolnego 2009/2010 odbędzie się 1 września w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie. W uroczystościach udział wezmą Starosta Koniński Stanisław Bielik oraz Wicestarosta Małgorzata Waszak.
czytaj więcej

Powiatowa Inauguracja Roku Szkolnego 2009/2010 w Kleczewie

Uroczysta inauguracja Powiatowego Roku Szkolnego 2009/2010 odbędzie się 1 września o godz. 13:00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleczewie.
czytaj więcej

Porządek posiedzenia Zarządu Powiatu Konińskiego w dniu 31 sierpnia 2009r.

Zarząd Powiatu Konińskiego obradował dziś (31 sierpnia) w siedzibie Starostwa Powiatowego.
czytaj więcej

Dzień Energetyka w Kazimierzu Biskupim

Uroczyste spotkanie z okazji obchodów Dnia Energetyka odbędzie się w piątek, 4 września br. na lotnisku sportowym Aeroklubu w Kazimierzu Biskupim.
czytaj więcej
Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PIT
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting