Skocz do zawartości

Luty

Aktualności 2009 - luty

I Gala Samorządowa Gminy Wierzbinek

Wczoraj, w Gminnej Hali Sportowej w Boguszycach odbyła się I Gala Samorządowa Gminy Wierzbinek.
czytaj więcej

Nagroda finansowa za tytuł "Powiat Przyjazny Środowisku"

Uhonorowanie Powiatu Konińskiego tytułem "Powiat Przyjazny Środowisku" w X edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego znalazło uznanie Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, który z tej okazji przyznał konińskiemu Starostwu nagrodę finansową w wysokości 50 tys. zł.
czytaj więcej

Urodziny wszystkich harcerzy

Tegoroczny biwak z okazji urodzin założyciela scoutingu, Roberta Baden Powella, czyli tzw. Dnia Myśli Braterskiej odbędzie się w dniach 27 lutego - 1 marca.
czytaj więcej

Konferencje dla Pedagogów

Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno - Pedagogiczna w Ślesinie Małgorzata Sobieraj informuje, że w miesiącu marcu odbędą się konferencje nt. "Postępowanie z nieletnimi zagrożonymi demoralizacją i przestępczością - procedury interwencyjne podejmowane przez szkołę i instytucje wspierające", na które serdecznie zapraszamy pedagogów szkół z terenu oddziaływania Poradni w Ślesinie i Filii w Koninie.
czytaj więcej

Powiat koniński zaprezentował się turystom na Śląsku

Po udziale w imprezie wystawienniczej we Wrocławiu, konińskie Starostwo zaprezentowało walory przyrodniczo - krajobrazowe powiatu na Międzynarodowych Targach Turystyki, Rekreacji i Wypoczynku "INTOUREX 2009" w Sosnowcu.
czytaj więcej

I miejsce dla Starostwa w "Energy Trophy +"

26 lutego, Starosta Stanisław Bielik odbierze nagrodę dla Starostwa Powiatowego w Koninie za zajęcie I miejsca w II edycji Konkursu "Europejskie Trofeum Energetyczne" na poziomie krajowym.
czytaj więcej
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting