Skocz do zawartości

Luty

Powiat koniński zaprezentował się turystom na Śląsku

Po udziale w imprezie wystawienniczej we Wrocławiu, konińskie Starostwo zaprezentowało walory przyrodniczo - krajobrazowe powiatu na Międzynarodowych Targach Turystyki, Rekreacji i Wypoczynku "INTOUREX 2009" w Sosnowcu.
 
Największe spotkanie branży turystycznej w południowej Polsce odbyło się w dniach 20 - 22 luty w sosnowieckim Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo-Silesia i zgromadziło ponad 150 wystawców z kraju i zagranicy.
 
Goście Targów mogli zapoznać się z ofertami narodowych i regionalnych organizacji turystycznych, touroperatorów, biur podróży, obiektów noclegowych, przewoźników, ubezpieczycieli, wydawnictw turystycznych a także samorządów lokalnych oraz wystawców prywatnych.
 
Miło nam poinformować, że dużą popularnością cieszyło się także stoisko Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej z Poznania (WOT), pod szyldem której zaprezentowały się powiat koniński, Konin i Kalisz oraz Lokalna Organizacja Turystyczna "Leszno Region".
 
Celem wspólnej ekspozycji była promocja walorów turystycznych oraz kulturowych całego województwa, z jednoczesnym podkreśleniem unikatowości jego regionów.
 
Zainteresowani spędzeniem wakacji w Wielkopolsce najczęściej pytali o aktywne formy wypoczynku nad konińskimi jeziorami oraz o oferty gospodarstw agroturystycznych i pensjonatów. Chętnie korzystali także z dostępnych na stoisku wydawnictw promocyjnych powiatu konińskiego oraz materiałów reklamowych przygotowanych przez podmioty branży turystycznej.
 
Niebawem, tj. w dniach 27 luty - 1 marca, aktualną ofertę turystyczną powiatu konińskiego będą mogli poznać goście Międzynarodowej Wystawy Turystycznej "Na styku kultur" w Łodzi. Zapraszamy.

Powiat koniński zaprezentował się turystom na Śląsku
Powiat koniński zaprezentował się turystom na Śląsku
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting