Skocz do zawartości

Luty

Aktualności 2009 - luty

Powiatowe Uroczystości z okazji 90 rocznicy Powstania Wielkopolskiego

4 lutego br., o godz. 10.00, w Kościele Ewangelicko - Reformowanym w Żychlinie odbędą się uroczystości z okazji obchodów 90 rocznicy Powstania Wielkopolskiego.
czytaj więcej
Konińskie Starostwo laureatem Kryształowego HIT-a

Konińskie Starostwo laureatem Kryształowego HIT-a

W niedzielę, 1 lutego w Auli Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu Gospodarczo - Samorządowego HIT Regionów 2008. W gronie jego laureatów znalazło się także Starostwo Powiatowe w Koninie, które uzyskało tytuł HIT w kategorii Ekologia za przeprowadzone w latach 2006 - 2008 termomodernizacje budynków wchodzących w skład majątku powiatu konińskiego.
czytaj więcej

Powiatowy Finał Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej

W najbliższy piątek (6 lutego) w Starostwie Powiatowym w Koninie odbędzie się Powiatowy Finał Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej pod honorowym patronatem Starosty Konińskiego oraz patronatem medialnym Wydawnictwa "Przegląd Koniński".
czytaj więcej

Posiedzenie Zespołu ds. Infrastruktury w Gostyniu

Wczoraj, Starosta Koniński wziął udział w Posiedzeniu Zespołu ds. Infrastruktury, które odbyło się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gostyniu.  
czytaj więcej
Powiat koniński uczcił obchody 90 - rocznicy Powstania Wielkopolskiego

Powiat koniński uczcił obchody 90 - rocznicy Powstania Wielkopolskiego

Nabożeństwem Ekumenicznym, apelem poległych oraz wykładem z inscenizacją słowno - muzyczną uczczono w powiecie 90 - rocznicę Powstania Wielkopolskiego.
czytaj więcej

Seminarium podsumowujące zadania sportowe realizowane przez powiat koniński w 2008r

5 lutego br., o godz. 12.00, w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ślesinie odbędzie się seminarium podsumowujące zadania sportowe realizowane przez powiat koniński w 2008 r.
czytaj więcej
strona 1 z 6
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting