Skocz do zawartości

Kwiecień

Aktualności 2009 - kwiecień

"Co było pierwsze? Kura czy jajko" czyli E-szkoła Wielkopolska w Kleczewie

Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Kleczewie znalazło się w gronie 75 szkół Województwa Wielkopolskiego uczestniczących w projekcie e- szkoła Wielkopolska - Twórczy Uczeń, Twórczy Nauczyciel, Pomoc Techniczna.
czytaj więcej

"Małe i średnie przedsiębiorstwa w czasie kryzysu - szanse i wyzwania"

15 kwietnia br., w warszawskim Hotelu "Gromada" odbędzie się konferencja "Małe i średnie przedsiębiorstwa w czasie kryzysu - szanse i wyzwania".
czytaj więcej

GIEŁDA PRACY!!!

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie zawiadamia, że 22 kwietnia br. odbędą się TARGI PRACY w Klubie "ENERGETYK" ul. Przemysłowa 3 D w Koninie.
czytaj więcej

Powiatowe obchody Światowego Dnia Ziemi

Z energią chrońmy klimat, to hasło Światowego Dnia Ziemi, który w tym roku obchodzony będzie 22 kwietnia. Z tej okazji, uczniowie Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie przygotowali program obchodów powiatowych i zaprosili do wspólnej zabawy koleżanki i kolegów z gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z powiatu.
czytaj więcej

Posiedzenie Zarządu Powiatu Konińskiego

16 kwietnia, w siedzibie Starostwa obradował Zarząd Powiatu Konińskiego
czytaj więcej

Powiat koniński na GTT

Od 17 do 19 kwietnia, konińskie Starostwo promować będzie ofertę turystyczną powiatu na XI Gdańskich Targach Turystycznych.
czytaj więcej
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting