Skocz do zawartości

Kwiecień

Aktualności 2009 - kwiecień

"Setidava. Konin na Szlaku Bursztynowym"

3 kwietnia br., o godz. 11.00 w Sali Ratuszowej przy ul. Wiosny Ludów w Koninie odbędzie się konferencja naukową pt. "Setidava. Konin na Szlaku Bursztynowym". Władze Powiatu Konińskiego reprezentować będzie Wicestarosta Koniński Małgorzata Waszak.
czytaj więcej
Minął rok działalności Punktu Informacyjnego WRPO w Koninie

Minął rok działalności Punktu Informacyjnego WRPO w Koninie

1 kwietnia minął rok funkcjonowania Punktu Informacyjnego Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, który od początku mieści się w siedzibie konińskiego Starostwa.
czytaj więcej
W Żychlinie powitali wiosnę

W Żychlinie powitali wiosnę

2 kwietnia br. w Żychlinie mieszkańcy Starego Miasta, uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie oraz wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Rychwale uroczyście powitali wiosnę.
czytaj więcej

Starosta wręczył odznaki zasłużonym górnikom

W ubiegły piątek, 3 kwietnia br., Starosta Koniński Stanisław Bielik wziął udział w uroczystości zakończenia eksploatacji Odkrywki "Lubstów".
czytaj więcej

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie zamierza kształcić przyszłych przedsiębiorców

Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego poprzez włączenie do programu nauczania zajęć z przedsiębiorczości, to nowy pomysł Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie.
czytaj więcej

Zebranie Stowarzyszenia "Bezpieczny Konin"

Wczoraj, 6 kwietnia br., przy ul. Przemysłowej 2 w Koninie odbyło się zebranie sprawozdawcze Stowarzyszenia "Bezpieczny Konin".
czytaj więcej
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting