Skocz do zawartości

Kwiecień

Aktualności 2009 - kwiecień

Rozstrzygnięcie Konkursu "Wiedzy o Koninie i regionie"

27 kwietnia odbędzie się finał I Wiosennego Konkursu "Wiedzy o Koninie i regionie"
czytaj więcej

"Nowa forma ochrony przyrody - NATURA 2000"

28 kwietnia br., w sali audiowizualnej Zespołu Szkół Technicznych im. S. Kaliskiego w Turku odbędzie się I Regionalna Konferencja z cyklu "Nowa forma ochrony przyrody - NATURA 2000".
czytaj więcej
Spotkanie z Michałem Wiśniewskim

Spotkanie z Michałem Wiśniewskim

W ubiegłą sobotę, 25 kwietnia br., dzieci i młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Rychwale spotkały się z liderem zespołu "Ich Troje" Michałem Wiśniewskim.
czytaj więcej

O korzyściach i kosztach członkostwa Polski w UE

"5 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej - bilans korzyści, kosztów społecznych, politycznych i gospodarczych" jest tematem dzisiejszej konferencji w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie.
czytaj więcej

Posiedzenie Powiatowej Rady Zatrudnienia

Dziś, tj. 29 kwietnia br. o godz. 10.00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Koninie obradowała Powiatowa Rada Zatrudnienia.
czytaj więcej
Kolejny rekord akcji "Drzewko za butelkę"

Kolejny rekord akcji "Drzewko za butelkę"

Ponad 195 tysięcy butelek i nakrętek (155.682 szt. butelek i 39.869 szt. nakrętek) zebrano podczas III Powiatowej Edycji akcji "Drzewko za butelkę". Osiągnięty wynik jest przeszło dwukrotnie większy w porównaniu z rokiem ubiegłym.
czytaj więcej
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting