Powiat koniński na GTT

Od 17 do 19 kwietnia, konińskie Starostwo promować będzie ofertę turystyczną powiatu na XI Gdańskich Targach Turystycznych.

Prezentacja walorów przyrodniczo - krajobrazowych powiatu konińskiego na imprezach targowych w kraju i zagranicą, stała się w tym roku jedną z podstawowych form promocji turystyki stosowanych przez konińskie Starostwo.

Po udziale w wystawach turystycznych we Wrocławiu, Sosnowcu, Łodzi i Berlinie przyszedł czas na zaprezentowanie się na XI Gdańskich Targach Turystycznych GTT.

Gdańskie Targi Turystyczne znajdują się w czołówce rankingu wystawienniczych imprez turystycznych w Polsce a Region Pomorza jest interesującym segmentem rynku dla wielu produktów turystycznych Wielkopolski.

Dlatego też, od dziś do niedzieli , odwiedzający centrum targowe GTT będą mogli zapoznać się z bieżącą ofertą turystyczną powiatu konińskiego.

Służyć temu będą dostępne na stoisku Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej publikacje promocyjne - foldery i mapy turystyczne oraz film promujący walory turystyczno-krajoznawcze powiatu.

Ponadto, w programie Targów nie zabraknie imprez towarzyszących, w tym m.in. Giełdy Hoteli i Pensjonatów, Konkursu na najlepszy produkt turystyczny, katalog, serwis www, kampanię promocyjną czy też licznych atrakcji dla publiczności: festynów i przeglądów kuchni regionalnych.

Zapraszając już dziś do Gdańska informujemy, że w dniach 24 - 26 kwietnia powiat koniński weźmie także udział w Targach Turystyki i Wypoczynku LATO w Warszawie