Skocz do zawartości

Październik

Aktualności 2008 - październik

Szkolenie dla powiatowych koordynatorów sportu w gminach oraz trenerów klubów sportowych

Przez dwa dni, od 1 do 2 października br. 30 - osobowa grupa nauczycieli powiatu konińskiego weźmie udział w szkoleniu w Rybniku dla powiatowych koordynatorów sportu w gminach oraz trenerów klubów sportowych.
czytaj więcej

Mistrzostwa Powiatów Województwa Wielkopolskiego w Lekkiej Atletyce

3 października br., na stadionie Towarzystwa Sportowego "Olimpia" w Poznaniu odbędzie się XIII Memoriał im. prof. Bernarda Kobielskiego - Mistrzostwa Powiatów Województwa Wielkopolskiego w Lekkiej Atletyce.
czytaj więcej

Konińskie Starostwo zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniach kandydatów na rodziny zastępcze

Starostwo Powiatowe w Koninie zaprasza kolejne rodziny z powiatu i miasta Konina, które chciałyby podjąć współpracę z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie w zakresie pełnienia zadań rodzin zastępczych niespokrewnionych i wziąć udział w szkoleniach przygotowawczych.
czytaj więcej
EURO na Sport

EURO na Sport

Od 1 do 2 października br. koordynatorzy sportu w gminach oraz trenerzy klubów sportowych z powiatu konińskiego uczestniczyli w szkoleniu dot. "Pozyskiwania środków finansowych Unii Europejskiej w latach 2007-2013".
czytaj więcej
Pobiegli po tytuł Mistrza Powiatu

Pobiegli po tytuł Mistrza Powiatu

Ponad 420 zawodników z powiatu konińskiego wzięło wczoraj udział w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
czytaj więcej
LM ortograficznie najlepszy

LM ortograficznie najlepszy

15 drużyn pięcioosobowych, w tym reprezentacja Starostwa Powiatowego w Koninie wzięło wczoraj udział w okręgowych eliminacjach "Ogólnopolskiego Turnieju Ortograficznego z Wyższą Szkołą Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi".
czytaj więcej
strona 1 z 5
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting