Mistrzostwa Powiatów Województwa Wielkopolskiego w Lekkiej Atletyce

3 października br., na stadionie Towarzystwa Sportowego "Olimpia" w Poznaniu odbędzie się XIII Memoriał im. prof. Bernarda Kobielskiego - Mistrzostwa Powiatów Województwa Wielkopolskiego w Lekkiej Atletyce.

O puchary i nagrody rywalizować będą gimnazjaliści z całego Województwa Wielkopolskiego w następujących konkurencjach: bieg na 100m; 300m i 600m; skok wzwyż; skok w dal; pchnięcie kulą; rzut oszczepem. Chłopcy dodatkowo wystartują w biegu na 1000m.

Powiat Koniński podczas Mistrzostw reprezentować będą gimnazjaliści z Rychwała, Starego Miasta i Goliny. Początek zawodów godz.11.00.