Skocz do zawartości

Październik

Aktualności 2008 - październik

Nowe "Ognisko" w Rychwale

Dziś, o godzinie 14.00 w budynku przy ul. Kościelnej w Rychwale nastąpi uroczyste otwarcie Środowiskowego Ogniska Wychowawczego TPD.
czytaj więcej
Poplenerowa Wystawa Fotograficzna w Kleczewie

Poplenerowa Wystawa Fotograficzna w Kleczewie

Jak piękna jest Ziemia Konińska i jak wielka jest potęga fotografii z jej ogromną siłą wyrazu, mogą przekonać się wszyscy, którzy odwiedzą poplenerową wystawę fotograficzną w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Kleczewie.
czytaj więcej

Z Konwentu Wójtów i Burmistrzów Powiatu Konińskiego

16 października w Starostwie, spotkały się władze lokalnych samorządów, podczas kolejnego w tym roku Konwentu Wójtów i Burmistrzów Powiatu Konińskiego.
czytaj więcej

W Rychwale utworzono nowe "Ognisko"

W ubiegły piątek, w budynku przy ul. Kościelnej w Rychwale odbyło się uroczyste otwarcie Środowiskowego Ogniska Wychowawczego TPD.
czytaj więcej
Polacy pokonali Duńczyków

Polacy pokonali Duńczyków

Aż 14:6 polscy pięściarze pokonali, w ubiegłą sobotę w międzypaństwowym meczu bokserskim swych rywali z Danii. Reprezentacje obu krajów stoczyły 10 walk w hali sportowej Konińskiego Domu Kultury w Koninie.
czytaj więcej

60-lecie biblioteki w Ślesinie

Dziś, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ślesin obchodzi Jubileusz 60-lecia swego istnienia. W imieniu władz powiatu konińskiego w uroczystości weźmie udział Starosta Koniński Stanisław Bielik.
czytaj więcej
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting