Październik

Szkolenie dla powiatowych koordynatorów sportu w gminach oraz trenerów klubów sportowych

Przez dwa dni, od 1 do 2 października br. 30 - osobowa grupa nauczycieli powiatu konińskiego weźmie udział w szkoleniu w Rybniku dla powiatowych koordynatorów sportu w gminach oraz trenerów klubów sportowych.

Szkolenie organizowane przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki poświęcone jest "Pozyskiwaniu środków finansowych Unii Europejskiej w latach 2007-2013".

Uczestnicy mają zapewnione materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia szkolenia, konsultacje z ekspertami, nocleg i pełne wyżywienie. Natomiast Starostwo Powiatowe w Koninie zapewnia dla grupy z powiatu konińskiego - transport na miejsce i powrót.