Skocz do zawartości

Lipiec

Aktualności 2008 - lipiec

Projekt Uporządkowania Gospodarki Odpadami

14 lipca br. o godz. 11.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Konina odbędą się konsultacje społeczne, na które zaproszeni zostali m.in. członkowie Związku Międzygminnego „Koniński Region Komunalny”.
czytaj więcej

O gospodarce odpadami...

W ubiegły poniedziałek specjaliści oraz samorządowcy z regionu konińskiego rozmawiali o możliwościach zmniejszenia ilości surowców wtórnych na składowiskach oraz ograniczenia ich negatywnego wpływu na środowisko. Samorząd powiatu reprezentowali: Wicestarosta Małgorzata Waszak oraz pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska konińskiego Starostwa Halina Dąbrowska i Wanda Majchrzak.
czytaj więcej
"Pomagając innym, pomagamy sobie"

"Pomagając innym, pomagamy sobie"

Już od dwóch lat, Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ realizuje projekt „Pomagając innym, pomagamy sobie”, w ramach programu PARTNER III współfinansowanego ze środków PFRON.
czytaj więcej
Dwa lata realizacji "Programu usuwania azbestu..."

Dwa lata realizacji "Programu usuwania azbestu..."

Mija drugi rok realizacji „Programu usuwania azbestu…” w powiecie konińskim. Od początku 2008 r., uzyskanie wsparcia finansowego w ramach tego Programu cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców naszych gmin.
czytaj więcej

W obronie nazwy "Huta Aluminium"

czytaj więcej
Sukces w walce z bezrobociem

Sukces w walce z bezrobociem

Bezrobocie w powiecie konińskim spadło do 14, 1%. Pod koniec czerwca br., w Powiatowym Urzędzie Pracy w Koninie zarejestrowanych było 9.011 osób bezrobotnych, tj. o 28,2 % mniej niż w grudniu 2007 r.
czytaj więcej
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting