Pomagając innym, pomagamy sobie"

Już od dwóch lat, Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ realizuje projekt „Pomagając innym, pomagamy sobie”, w ramach programu PARTNER III współfinansowanego ze środków PFRON.

Jednym z ważniejszych działań, podejmowanych w ramach ww. programu są cotygodniowe zajęcia AKTYWNEJ REHABILITACJI, które umożliwiają aktywizację osób niepełnosprawnych. Uczestnicy projektu będą doskonalić technikę jazdy na wózku oraz wezmą udział w takich zajęciach jak treningi bocci, nauka pływania i żeglarstwa. Dodatkową atrakcją będą wycieczki kajakowe oraz zajęcia z nurkowania.

Zaplanowane na drugą połowę sierpnia przedsięwzięcie jest współfinansowane przez Wojewodę Wielkopolskiego, Starostwo Powiatowe w Koninie i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne.