Skocz do zawartości

Styczeń

Aktualności 2012 - styczeń

Konwent Starostów

W poniedziałek 23 stycznia br. Małgorzata Waszak – Starosta Koniński uczestniczyła w Konwencie Starostów Województwa Wielkopolskiego, który obradował w Poznaniu. Przedmiotem posiedzenia były najistotniejsze aktualnie problemy samorządów powiatowych.
czytaj więcej

Powiat Koniński inicjatorem dyskusji o strategii obszarów funkcjonalnych

Powiat koniński chce dobrze przygotować się na nową perspektywę finansową Unii Europejskiej. W tym celu – wspólnie z innymi samorządami z regionu – zamierza podjąć dyskusję o obszarach funkcjonalnych.
czytaj więcej
Panel Starostów

Panel Starostów

Czy i komu potrzebne są powiaty? Od tego pytania rozpoczął się wczoraj w Starostwie panel z udziałem Starostów Subregionu Konińskiego.
czytaj więcej
Konkurs "Przyjazny Pracodawca"

Konkurs "Przyjazny Pracodawca"

Promowanie pracodawców, którzy wdrażają w swoich firmach ideę flexicurity oraz oferują swoim pracownikom satysfakcjonujące rozwiązania w zakresie godzenia pracy zawodowej z życiem rodzinnym to główny cel konkursu „Przyjazny pracodawca” ogłoszonego przez Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą w Poznaniu.
czytaj więcej
Polsko – grecka współpraca międzyregionalna

Polsko – grecka współpraca międzyregionalna

Propozycja nawiązania współpracy z grecką „Siecią gmin” NEProM była tematem spotkania Krzysztofa Grabowskiego Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego i Marka Beera Dyrektora Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu z przedstawicielami samorządów subregionu konińskiego, na terenie których działają kopalnie odkrywkowe.
czytaj więcej
Nie bądź jeleń, weź paragon

Nie bądź jeleń, weź paragon

Znajomość podstawowych praw konsumentów oraz dowód zakupu – to niezbędny zestaw podczas składania reklamacji. Łatwiej dochodzić swoich praw, gdy mamy paragon. Warto o tym pamiętać, kupując nie tylko na zimowych wyprzedażach.  
czytaj więcej
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting