Skocz do zawartości

Styczeń

Aktualności

Konwent Starostów

W poniedziałek 23 stycznia br. Małgorzata Waszak – Starosta Koniński uczestniczyła w Konwencie Starostów Województwa Wielkopolskiego, który obradował w Poznaniu. Przedmiotem posiedzenia były najistotniejsze aktualnie problemy samorządów powiatowych.
W kręgu zainteresowania Starostów znalazły się między innymi sprawy: ubezpieczeń ZOZ z tytułu zdarzeń medycznych, kontraktacji świadczeń medycznych na 2012 rok oraz II Konkursu na usługi medyczne w zakresie specjalistyki. Starostowie omówili również projekt „eSzkoła – Moja Wielkopolska”, którego liderem jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego w partnerstwie z OFEK oraz UAM.
Podczas obrad podjęte zostało stanowisko Konwentu Starostów Województwa Wielkopolskiego w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności szpitali z tytułu zdarzeń medycznych.

Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting
Błąd krytyczny- futureCMS
Błąd:Wystąpił błąd krytyczny.
Info:System automatycznie poinformował twórcę strony o wystąpieniu błędu.