Skocz do zawartości

Maj

Aktualności 2012 - maj

Polsko-niemiecka turystyczna promocja w Opolu

Polsko-niemiecka turystyczna promocja w Opolu

Wspólna prezentacja powiatu konińskiego i powiatu Ilm na XII Międzynarodowych Targach Turystyki „W stronę słońca” w Opolu to pierwsze tego typu przedsięwzięcie realizowane w ramach trwającej od 10 lat współpracy partnerskiej.
czytaj więcej
Z XVII sesji Rady Powiatu Konińskiego

Z XVII sesji Rady Powiatu Konińskiego

Rada powiatu udzieliła wsparcia finansowego szpitalowi, policji, straży pożarnej i gminie Kleczew. Przyjęła też strategię promocji marki, nowe logo powiatu oraz program ochrony zdrowia psychicznego na lata 2012 - 2015. Tematy te były przedmiotem sesji, która odbyła się 18 maja w konińskim Starostwie.
czytaj więcej

Reprezentacja powiatu mistrzem w piłce nożnej

Reprezentacja Powiatu Konińskiego została mistrzem finału w piłce nożnej, wojewódzkiego Turnieju Piłkarska Kadra Czeka Dziewcząt, realizowanego zgodnie z kalendarzem imprez Wielkopolskiego Zrzeszenia – Ludowe Zespoły Sportowe, który odbył się 10 maja 2012 r. w Ostrowie Wielkopolskim.
czytaj więcej
Głosuj na szkołę z powiatu!!

Głosuj na szkołę z powiatu!!

Zapraszamy do udziału w szóstej edycji programu „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”, którego celem jest promocja aktywnego trybu życia wśród dzieci i młodzieży. Zwycięskiej szkole podstawowej Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. ufunduje profesjonalne boisko szkolne.
czytaj więcej
II Bieg Konwaliowy

II Bieg Konwaliowy

Klub Biegacza Wartko, Dom Kultury oraz Urząd Miejski w Golinie zapraszają dzieci, młodzież oraz dorosłych do uczestnictwa w II Biegu Konwaliowym. Impreza odbędzie się 19 maja 2012 r. w Golinie, na płycie Stadionu Miejskiego w Golinie.
czytaj więcej
Delegacje rolników z Francji i Rumuni w powiecie

Delegacje rolników z Francji i Rumuni w powiecie

Współpraca w pozyskiwaniu dodatkowych dochodów w gospodarstwach rolnych. była tematem przewodnim, spotkania, które odbyło się 12 maja 2012 r. w Hotelu Niagara. Tego dnia Powiat Koniński gościł delegacje rolników z Francji i Rumuni. W zjeździe uczestniczyli przedstawiciele Zarządu Powiatu Konińskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska, a także delegaci Zarządu Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Koninie oraz Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu.
czytaj więcej
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting