Głosuj na szkołę z powiatu!!

Zapraszamy do udziału w szóstej edycji programu „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”, którego celem jest promocja aktywnego trybu życia wśród dzieci i młodzieży. Zwycięskiej szkole podstawowej Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. ufunduje profesjonalne boisko szkolne.

W programie biorą udział wybrane, przy współpracy z kuratoriami oświaty oraz gminami, szkoły podstawowe, które nie mają boiska szkolnego lub posiadany przez nie obiekt jest w złym stanie technicznym.

Zadaniem szkół zaproszonych do konkursu było przygotowanie zespołowej pracy konkursowej prezentującej dobre zwyczaje w kibicowaniu. O tym, która szkoła stanie przed szansą wygrania atrakcyjnej nagrody – wielofunkcyjnego boiska szkolnego, zadecyduje lokalna społeczność, oddając swój głos na wybraną pracę konkursową. Głosować można od 18.maja do 18 czerwca 2012 r. logując się na stronie www.koloroweboiska.pl

Szkoły z terenu Powiatu Konińskiego biorące udział w programie:

1) Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzgowie
ul. Konińska 6
62-586 Rzgów

2) Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Osieczy
Osiecza Druga 3
62-586 Osiecza Druga

Weźcie udział w głosowaniu! Być może to dzięki Waszym głosom nowe, wielofunkcyjne boisko szkolne powstanie w naszej okolicy!