Skocz do zawartości

Maj

Aktualności

Reprezentacja powiatu mistrzem w piłce nożnej

Reprezentacja Powiatu Konińskiego została mistrzem finału w piłce nożnej, wojewódzkiego Turnieju Piłkarska Kadra Czeka Dziewcząt, realizowanego zgodnie z kalendarzem imprez Wielkopolskiego Zrzeszenia – Ludowe Zespoły Sportowe, który odbył się 10 maja 2012 r. w Ostrowie Wielkopolskim.

Powiat Koniński reprezentowała drużyna z KKPK MEDYK Konin. Wicemistrzami turnieju został powiat krotoszyński, a miejsce trzecie zajęła reprezentacja z Ostrowa Wielkopolskiego.

Tego samego dnia piłkarki z KKPK MEDYK Konin wywalczyły II miejsce dla powiatu w Turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka.

Sukcesem mogą pochwalić się również zawodnicy z Klubu Sportowego AVANS Górnik Konin, którzy jako reprezentacja naszego powiatu zwyciężyli w Turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka, który odbył się 17 maja 2012 r. w Środzie Wielkopolskiej. Tytuł wicemistrza wywalczył powiat średzki, a II wicemistrza powiat kaliski.