II Bieg Konwaliowy

Klub Biegacza Wartko, Dom Kultury oraz Urząd Miejski w Golinie zapraszają dzieci, młodzież oraz dorosłych do uczestnictwa w II Biegu Konwaliowym. Impreza odbędzie się 19 maja 2012 r. w Golinie, na płycie Stadionu Miejskiego w Golinie.

Organizatorzy przygotowali kilka tras biegowych o różnej skali trudności.

Pierwszy start zaplanowano na godz. 13.00 – odbędzie się w następujących kategoriach:
  • I - dzieci w wieku przedszkolnym - trasa 200 m,
  • II - dzieci klas I - III szkół podstawowych - trasa 400 m,
  • III - dzieci klas IV - VI szkół podstawowych - trasa 800 m,
  • IV - młodzież gimnazjalna - trasa 1200 m.

Drugi start zaplanowano na godz. 16.00, a 7-kilometrowa trasa przebiegać będzie duktami Lasu Golińskiego. Biegi odbędą się w następujących kategoriach:
  • I - osoby+16, biegi,
  • II - osoby +16, nordic walking,
  • III - osoby +16, fast foot (szybkie chodzenie),
  • IV – rajd rowerowy.

Zapisy organizatorzy przyjmują codziennie w siedzibie Klubu - Plac Kazimierza Wielkiego 2, od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-16:00, kontakt telefoniczny: 63/241 83 48. Drogą elektroniczną do 17 maja 2012 r., za pomocą Formularza zgłoszeniowego. W dniu biegu, udział można zgłosić na godzinę przed każdym biegiem.

Osoby niepełnoletnie muszą okazać się wypełnioną zgodą rodziców na uczestnictwo w biegu.