Wręczenie stypendiów Starosty Konińskiego

Najlepsi uczniowie i studenci z powiatu odbiorą stypendia Starosty Konińskiego.Dziś, tj. 8 lutego, 26 uczniów i 2 studentów z powiatu konińskiego otrzyma z rąk Starosty Stanisława Bielika stypendia za wyróżniające się wyniki w nauce.

Tegoroczna pomoc stypendialna wyniesie miesięcznie 250 zł dla ucznia i 300 zł dla studenta. Spotkanie, w którym poza wyróżnioną młodzieżą, wezmą także udział rodzice i nauczyciele, odbędzie się o godzinie 12.30 w Starostwie (sala 252).
Stypendia Starosty Konińskiego przyznawane są przez Zarząd Powiatu od 2002r., zgodnie z uchwałą Rady Powiatu Konińskiego w sprawie zasad udzielania stypendiów dla uczniów i studentów z terenu powiatu konińskiego.