Sierpień

Zarząd Powiatu Konińskiego obradował dziś (31 sierpnia) w siedzibie Starostwa Powiatowego.

Zarząd rozpoczął obrady od przyjęcia protokołu z poprzedniego posiedzenia, które miało miejsce 19 sierpnia br. W trakcie posiedzenia przyjęto też autopoprawkę do projektu uchwały Rady Powiatu Konińskiego w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Konińskiego na 2009 r. Zarząd przyjął też uchwałę w sprawie nadania tytułu honorowego "Zasłużony dla powiatu konińskiego".

W dalszej części zaakceptowano aneksy do arkuszy organizacyjnych na rok szkolny 2009/2010 w: Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleczewie, Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczego w Rychwale, Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ślesinie.
Na koniec Zarząd wprowadził zmiany do planu zakupów na 2009 rok.

Porządek posiedzenia Zarządu Powiatu Konińskiego w dniu 31 sierpnia 2009r.