Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego 2009/2010 w Golinie

Tegoroczna inauguracja Wojewódzkiego Roku Szkolnego 2009/2010 odbędzie się 1 września w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie. W uroczystościach udział wezmą Starosta Koniński Stanisław Bielik oraz Wicestarosta Małgorzata Waszak.

Program uroczystości przewiduje: o godz. 8:30 mszę św. w kościele p.w. M. P. Szkaplerznej w Golinie, a o godz. 10:00 część oficjalną w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej.

W trakcie uroczystości inauguracyjnych Starosta Koniński wręczy odznaki tytułu honorowego "Zasłużony dla Powiatu Konińskiego".