Bezpłatne warsztaty dla poszukujących pracy

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu zaprasza na warsztaty dla osób bezrobotnych i chcących zmienić pracę.

Bezpłatne konsultacje indywidualne i zajęcia grupowe dla osób poszukujących pracy organizuje Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu. Osoby zainteresowane mają okazję poszerzyć swoje umiejętności decydujące nie tylko o efektywnym poszukiwaniu pracy, ale także o skuteczności w życiu zawodowym. Proponowane są warsztaty o tematyce:
"Szukasz pracy? Naucz się skutecznie wykorzystywać czas" - od 1 do 3 września br.
"Moje pierwsze kroki na rynku pracy" - 11 września br,
"Trening umiejętności asertywnych" - od 17 do 18, 21 września br.
"Komputer pomocny w poszukiwaniu pracy" - od 16 do 18 września br.
"Dokumenty aplikacyjne - skuteczna forma wstępnej autoprezentacji" - 22 września br.
"Przedsiębiorczość, czyli jak zaistnieć na rynku pracy?" - od 28 do 30 września br.
Zajęcia odbędą się w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu przy ul. Kościelnej 37.
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 061 8463852 lub 061 8463854 lub o wcześniejsze osobiste zgłoszenie się do Centrum.