Skocz do zawartości

Marzec

Aktualności 2009 - marzec

Konferencja dla pedagogów w Ślesinie

Dzisiaj, (27 marca br.) w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie odbędzie się konferencja dla pedagogów dot. zasad postępowania z nieletnimi zagrożonymi demoralizacją i przestępczością.
czytaj więcej

Harmonogram Prac Komisji Rady Powiatu Konińskiego

czytaj więcej

"Najpiękniejsza Pisanka" w ZSE-U w Żychlinie

Klub Młodego Gastronoma działający przy Zespole Szkół Ekonomiczno - Usługowych im. F. Chopina w Żychlinie już po raz szósty jest organizatorem Powiatowego Konkursu "Najpiękniejsza Pisanka". Tym razem pisanki będzie można podziwiać 1 kwietnia br. w ZSE-U w Żychlinie. Patronat nad konkursem sprawuje Starosta Koniński Stanisław Bielik.
czytaj więcej

Do 15 kwietnia br. przyjmowane są zgłoszenia do Konkursu "NAJLEPSZY BIZNES PLAN"

Informujemy, że został wydłużony nabór Kart zgłoszeniowych do Konkursu "NAJLEPSZY BIZNES PLAN" do dnia 15 kwietnia 2009 r.
czytaj więcej
"O bezpiecznej i przyjaznej szkole" rozmawiano w Ślesinie

"O bezpiecznej i przyjaznej szkole" rozmawiano w Ślesinie

W ubiegły piątek, 27 marca br., w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie odbyła się kolejna konferencja z cyklu "Bezpieczna i przyjazna szkoła". Pierwszy termin konferencji miał miejsce 11 marca w konińskim Starostwie. Tym razem, w Ślesinie spotkali się pedagodzy z gmin: Kleczew, Skulsk, Sompolno, Ślesin, Wierzbinek i Wilczyn.
czytaj więcej

XII Zgromadzenie Ogólne Związku Powiatów Polskich

W dniach 2-3 kwietnia br., w warszawskim Hotelu Gromada odbędzie się XII Zgromadzenie Ogólne Związku Powiatów Polskich. W pierwszym dniu spotkania władze Powiatu Konińskiego reprezentować będzie Starosta Koniński Stanisław Bielik.
czytaj więcej
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting