XII Zgromadzenie Ogólne Związku Powiatów Polskich

W dniach 2-3 kwietnia br., w warszawskim Hotelu Gromada odbędzie się XII Zgromadzenie Ogólne Związku Powiatów Polskich. W pierwszym dniu spotkania władze Powiatu Konińskiego reprezentować będzie Starosta Koniński Stanisław Bielik.

Podczas spotkania omówione zostaną zagadnienia dotyczące wykorzystania obligacji w samorządowych projektach inwestycyjnych, program promocji biopaliw i innych paliw odnawialnych na lata 2008-2014.

Dodatkowo zostaną wręczone nagrody dla zwycięzców rankingu powiatów, gmin, prowadzonego przez Związek Powiatów Polskich.