Marzec

Do 15 kwietnia br. przyjmowane są zgłoszenia do Konkursu "NAJLEPSZY BIZNES PLAN"

Informujemy, że został wydłużony nabór Kart zgłoszeniowych do Konkursu "NAJLEPSZY BIZNES PLAN" do dnia 15 kwietnia 2009 r.

W imieniu organizatorów: Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Miasta Konina, Konińskiej Izby Gospodarczej w Koninie, Powiatowego Urzędu Pracy w Koninie oraz Naczelnej Organizacji Technicznej w Koninie serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie.

Karty zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej www.arrkonin.org.pl

Szczegółowych informacji dot. Konkursu udziela pani Monika Czubak Specjalista Zespołu ds. Samorządów i Instytucji ARR S.A. w Koninie (monika.czubak@arrkonin.org.pl,tel. 063/ 245 30 95 wew. 35).