Skocz do zawartości

Marzec

Aktualności 2009 - marzec

"Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia w subregionie konińskim"

Dnia 23 marca, o godz. 10.00, w sali konferencyjnej nr 100 Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koninie odbędzie się seminarium nt. "Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia w subregionie konińskim"
czytaj więcej

Dzień Patrona w Kleczewie

19 marca 2009 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleczewie odbył się Dzień Patrona.
czytaj więcej

O roli i zadaniach polityki bezpieczeństwa informacji w konińskim Starostwie

Jak chronić dane zawarte w systemie urzędu przed nieuprawnionym dostępem, naruszeniem integralności bądź zniszczeniem, a także jak archiwizować zasoby i przechowywać nośniki, to tylko niektóre z zagadnień będących przedmiotem szkolenia, które odbyło się wczoraj w konińskim Starostwie.
czytaj więcej

Turniej Piłki Nożnej Dzieci im. Olka Ruminkiewicza

W najbliższy weekend (21-22 marca 2009 r.) odbędzie się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dzieci im. Olka Ruminkiewicza. Władze powiatu reprezentować będzie Danuta Plucińska
czytaj więcej
Rolnicy z powiatu konińskiego wśród laureatów Konkursu Wielkopolski Rolnik Roku

Rolnicy z powiatu konińskiego wśród laureatów Konkursu Wielkopolski Rolnik Roku

22 marca poznaliśmy nazwiska laureatów VIII edycji konkursu Wielkopolski Rolnik Roku. 10 tysięcy złotych oraz statuetki Siewcy otrzymało 10 najbardziej przedsiębiorczych wielkopolskich farmerów, w tym dwaj gospodarze z powiatu konińskiego: Marek Kantarowski i Mariusz Smolarek.
czytaj więcej

Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze KIG

Dziś, tj. 24 marca br. o godz. 12.00 wicestarosta koniński Małgorzata Waszak weźmie udział w Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo-Wyborczym Konińskiej Izby Gospodarczej.
czytaj więcej
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting