Marzec

Dnia 23 marca, o godz. 10.00, w sali konferencyjnej nr 100 Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koninie odbędzie się seminarium nt. "Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia w subregionie konińskim"

Program seminarium:

• godz. 10.00 - 10.15 Ogólna sytuacja na lokalnym rynku pracy w powiecie konińskim - Starosta Koniński Stanisław Bielik,
  • godz. 10.15. - 10.30 Aktywizacja osób bezrobotnych w powiecie konińskim - Dyrektor PUP w Koninie Wiesława Matusiak,
  • godz. 10.30 - 10.45 Cele i założenia projektu "Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia" - Wiesława Matusiak i Sylwia Piechnik z Powiatowego Urzędu Pracy w Koninie.