Skocz do zawartości

Maj

Aktualności 2009 - maj

Powiat Koniński na "Wielkopolskiej Giełdzie Turystycznej"

Z bieżącą ofertą turystyczną województwa wielkopolskiego będzie można zapoznać się już jutro,( 16 maja br.) na placu Wolności w Koninie podczas XIX edycji Wielkopolskiej Giełdy Turystycznej "Wpadnij z sąsiedzką wizytą".
czytaj więcej

Spotkanie "Regionalnej Platformy Gospodarczej"

Z inicjatywy Stowarzyszenia "Bezpieczny Konin" zawiązane zostało partnerstwo lokalne pn. "Regionalna Platforma Gospodarcza". Pierwsze spotkanie jej członków odbędzie się już 21 maja br. o godz. 12.00, w Sali Ratuszowej Urzędu Miasta w Koninie.
czytaj więcej

Finał "Wielkopolskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym"

22 maja br. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie odbędzie się Finał XVI edycji "Wielkopolskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym". Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak.
czytaj więcej

Integracyjny Piknik Rodzinny w Golinie

Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu konińskiego na wspólną zabawę podczas X Powiatowych Dni Rodziny, które rozpoczną się w niedzielę - 24 maja br., o godz. 14.00, w Parku Miejskim w Golinie.
czytaj więcej

Wystawa autorska uczestników plenerów malarskich w Ślesinie

Starosta Koniński oraz Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu na Wernisaż Wystawy Autorskiej Artystów Malarzy uczestniczących w plenerach ślesińskich.
czytaj więcej

O administracji geodezyjnej na naradzie w Mikorzynie

Z inicjatywy Wielkopolskiego Zrzeszenia Geodetów Powiatowych, w dniach 21-23 maja br. w hotelu "Wityng" w Mikorzynie odbędzie się narada szkoleniowa podsumowująca 10 - lecie administracji geodezyjnej i kartograficznej w samorządach województwa wielkopolskiego.
czytaj więcej
Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting