Skocz do zawartości

Powiat Koniński na "Wielkopolskiej Giełdzie Turystycznej"

Z bieżącą ofertą turystyczną województwa wielkopolskiego będzie można zapoznać się już jutro,( 16 maja br.) na placu Wolności w Koninie podczas XIX edycji Wielkopolskiej Giełdy Turystycznej "Wpadnij z sąsiedzką wizytą".

Wielkopolska Giełda Turystyczna odbywa się na terenie całego województwa z inicjatywy Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej.

Powiat Koniński zaprezentuje swoje walory przyrodniczo - krajobrazowe w ramach stoiska Lokalnej Organizacji Turystycznej "Marina". Zainteresowane osoby otrzymają foldery i wydawnictwa promocyjne dotyczące atrakcji turystycznych oraz informacje o możliwościach wypoczynku w naszym regionie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w sobotę na Plac Wolności w Koninie od godz. 12.00 do zwiedzania naszego stoiska!